קבלן עבודות עפר

 
 
עבודות עפר כוללות הכנת תשתיות ופינוי פסולת לקראת או לאחר בנייה ולכן הן מורכבות למדי מבחינת לוגיסטיקה, סוג הציוד וכוח האדם הנדרשים. מסיבה זו חשוב מאוד להתקשר עם חברה המציעה תחת מטריה אחת את הקשת הרחבה ביותר של השירותים בתחום קבלנות עבודות העפר.
 

 
אם אתם מחפשים קבלן עבודות עפר מקצועי ומיומן, חברת בובקט ומכולות אבו-ליל היא החברה המושלמת עבורכם. החברה מתמחה בביצוע כל עבודות העפר והפינוי ברמה הגבוהה ביותר ועובדת מול לקוחות פרטיים, ציבוריים ומוסדיים בכל רחבי הארץ.
 
 

 

עבודות עפר – מה הן כוללות?

 
 
קבלן עבודות עפר אחראי על מגוון רחב ביותר של שירותים הקשורים להכנת השטח לבנייה.
מבין העבודות היותר מרכזיות ניתן למצוא:

  • ביצוע חפירות – עבור הכנת יסודות, חפירת תעלות ביוב, חשמל, מנהרות, תקשורת והכנת תשתיות (לבניית כבישים למשל).
  • יישור קרקע – כהכנה לבנייה.
  • הריסת מבנים – כחלק בלתי נפרד מהכנת פני השטח שמתחתם לבנייה.
 
 
 
קבלן עבודות עפר - בובקט ומכולות אבו ליל
 
 
 
 

מאחר שמדובר בתהליך שעד שאינו מסתיים לא ניתן להתחיל לבנות בפועל, נדרשת עמידה קפדנית בלוחות הזמנים, מה שמחייב פנייה אל קבלן עבודות עפר אמין ומקצועי ובעל ניסיון לוגיסטי עצום בניהול פרויקטים דומים. חשוב גם לציין כי מאחר שעבודות העפר כוללות הצטברות אדירה של פסולת, חברת עבודות עפר מקצועית היא גם האופציה הטובה ביותר לקבלת שירותי פינוי של הפסולת אל עבר יעדה הסופית, לעתים רבות תוך מחזורה מחדש לניצול חוזר בתהליכי הבנייה.

לקוחות רבים זקוקים לשירותי קבלנות עבודות עפר: לקוחות פרטיים, מוסדיים, ארגונים ציבוריים, צה"ל, קבלני בניין, עיריות ועוד.
 

חשיבות הציוד ההנדסי והתאמתו לפרויקט

 
על מנת לספק את כל שירותי עבודות העפר ובכל פני שטח שהם, יש צורך בציוד מכני הנדסי (צמ"ה) מגוון כגון טרקטורים, דחפורים, משאיות עם מנופים, מכולות, בובקטים, מיני-באגרים, שופלים ועוד. כולם חייבים להיות ברמת תחזוקה נאותה ובליווי של כוח עבודה מיומן שיודע לתפעל אותם על הצד הטוב ביותר. רק קבלן עבודות עפר איכותי ידע לספק עבורכם את הכלים וכוח האדם המתאים לפרויקט, וזאת לאחר ייעוץ מקיף שיבחן את מהות העבודה, פני השטח וסוג האדמה, תוך התחשבות בלוח הזמנים המוצע.

חברת בובקט ומכולות אבו-ליל תשמח לקשר אתכם עם קבלן עבודות עפר מורשה מטעמה. צוות החברה מתמחה בכל סוגי עבודות העפר ויבצע את הפרויקט הנדרש לשביעות רצונכם המלאה. לפרטים נוספים צרו עמנו קשר ותקבלו מענה מיידי - 072-3214594.