פינוי פסולת בניין

 

 
בין אם אתם משפצים דירה, בונים בית חדש או מוציאים פסולת רבה מבניין ישן, אתם זקוקים לשירותי פינוי פסולת בניין. אנו בחברת בובקט ומכולות אבו ליל נביא אליכם את הבובקט, המכונה והפועלים המיומנים ביותר שיפנו עבורכם את הפסולת הישנה שלה אתם כבר לא זקוקים, כדי להימנע מקנסות, לשמור על איכות הסביבה ועל יחסים טובים עם השכנים.
 

 

ההיבט החוקי של פינוי פסולת בניין

 
 
לפי החוק, פינוי פסולת בניין חייב להיעשות לאתרים מורשים ולא לפחי זבל רגילים המיועדים לפסולת ביתית. במקרים שבהם תפנו פסולת בניין לאתרים שאינם מורשים לכך, אתם חשופים לקנסות ועוברים על החוק. אנשי מקצוע איכותיים המורשים לבצע פינוי פסולת בניין לאתרים מורשים מסוגלים להשאיר את הפסולת במקומות שעולים בקנה אחד עם החוק ואינם פועלים בניגוד לו, ולכן לפני שאתם מבצעים פינוי שכזה, כדאי מאוד לבדוק שהגורם המבצע יכול להציג בפניכם את האישורים הרלוונטיים.
 
 
 
פינוי פסולת בניין לאתרים מורשים
 
 
 
 

שמירה על איכות הסביבה

 
מעבר להיבט החוקי, ההיבט של איכות הסביבה בעת פינוי פסולת שאינה רגילה הוא נושא חשוב ביותר. תארו לעצמכם שכל אדם שעושה שיפוץ בביתו היה זורק את הפסולת שלו בכל מקום העולה על רוחו. באיזה מן עולם היינו חיים? כאשר אנו מפנים את הפסולת שלנו לאתרים המיועדים לכך - אנו תורמים לשמירה על איכות הסביבה ומונעים מפגעים סביבתיים מזהמים.
 

להימנע מקנסות ומריבים מיותרים

 
אם אתם לא רוצים לריב עם השכנים, לקבל קנסות ולהיכנס לריבים מיותרים, צרו איתנו קשר כבר עכשיו! הרימו את הטלפון וחייגו למספר 072-3214594. הזמינו את שירותינו ותיהנו משירות איכותי של פינוי פסולת בניין.

אנו איתכם כבר מהשלבים הראשונים של השיפוץ, ונעשה הכול כדי שפסולת הבניין שלכם תיאסף בצורה נכונה, פשוטה ויעילה. אנו נתקין באתר הבנייה או השיפוץ שלכם את השרוולים המתאימים, נביא את מכולת האיסוף הנכונה ונעמיד לרשותכם את צוות הפועלים המיומן ביותר למשימה.

עם בובקט מכולות ופינוי פסולת אתם יכולים להיות בטוחים שאף לא גרגר אחד של פסולת בניין יישאר במקום, כל השכנים והפקחים יהיו מרוצים ואתם תיהנו משירות ללא תחרות שלא ראיתם כמותו באף פרויקט.