פינוי גזם - כל המידע שחשוב שתכירו

 
 

 
פסולת גזם מאופיינת בנפחים אדירים, משקלים גדולים וברוב המקרים אף מפוזרת לאורך שטח רב. הדרך הטובה ביותר להיפטר מהפסולת המיותרת טמונה בפנייה אל חברת פינוי גזם מקצועית שמשתמשת במיטב הכלים כדי שהשטח ייוותר נקי ואסתטי. אם גם אתם נמצאים בסיומו של פרוייקט גיזום רחב היקף, חברת בובקט ומכולות אבו-ליל היא בדיוק החברה שאתם זקוקים לה. צוות החברה מומחה בפינוי פסולת מכל הסוגים: פסולת בניין, פינוי עפר ופינוי גזם עבור מגוון רחב של לקוחות - פרטיים, ציבוריים ומסחריים. עוד על פעילות החברה בשורות הקצרות שלפניכם.
 

 
 

גזם הוא פסולת שבה קשה מאוד לטפל ללא הכלים ההנדסיים המתאימים. ישנם מספר אמצעים המשמשים לטובת פינוי גזם:

  • מכולה – אליה הגזם נאסף על מנת לעבור פינוי. כאשר מדובר בפסולת גזם גדולה במיוחד, עשוי נותן השירות להשתמש במכולה הכוללת אמצעי דחיסה שמקטין את נפח הפסולת וע"י כך חוסך באנרגיה הדרושה לנסיעות הלוך ושוב של רכב הפינוי.

  • מנופים – המנוף מסוגל להרים משקלים אדירים ישירות אל מכולת הפינוי. שימוש במנוף מתאים יאפשר לאסוף את הגזם בערימות מסודרות ונגישות הרבה יותר למכולה.

 
 
 
מכולות להשכרת פינוי גזם - בובקט ומכולות אבו ליל
 
 
 
 
  • בובקט – מעין טרקטור קטן שמסוגל להרים פסולת גזם באמצעות כף הרמה. הבובקט יכול להגיע לנקודות שאליהן קשה מאוד להגיע עם טרקטור או מנוף.

  • מיני-באגר – טרקטור שנוסע על גבי זחל ולכן מתאים לעבודה בתנאי שטח קשים ולביצוע פינוי גזם יעיל ומהיר.

נפחי העבודה, מורכבות ההגעה אל פסולת הגזם והזמן המוקצב, הם אלה שיקבעו מהו הכלי המתאים ביותר לטובת הפינוי.
 

פינוי גזם - דגשים חשובים

 

כלים הנדסיים לפינוי גזם

 
 
פסולת גזם יש לפנות אך ורק אל נקודות פינוי מורשות על מנת שחומרי טבע אלו יעברו שימוש חוזר ולא יגרמו למפגע. חשוב מאוד שלא לפנות את פסולת הגזם למכולה שכונתית, אלא אם הנפח הנותר בה מספיק. דעו לכם כי העמסת יתר על המכולה או השארת גזם סביבה מהווה עבירה פלילית לכל דבר ועניין. מסיבה זו חשוב מאוד להתקשר עם חברה מתאימה שיכולה לבצע את המשימה על הצד הטוב ביותר מבלי לעבור על החוק.

להזמנת שירותי פינוי גזם מקצועיים, כמו גם השכרת רכבי בובקט, מיני-באגרים, מכולות ומנופים מכל הסוגים, פנו אל חברת בובקט ומכולות אבו-ליל - המומחים בפינוי לכל מטרה ובכל היקף שתזדקקו לו - 072-3214594.
ממתינים לשיחתכם!