עבודות מיני מחפרון

 
 

 
אתם ספקי שירותים בתחום הבנייה או התשתיות ומחפשים פיתרון יעיל, זמין וכדאי כלכלית לעבודות חפירה קטנות? השכרת מיני מחפרון מספקת לכם פיתרון מושלם ואצלנו בחברת אבו-ליל תקבלו את הטוב ביותר!
 

 
 
מיני מחפרון, הידוע בכינויו גם מיני באגר, הוא למעשה מחפרון קטן, נייד ועוצמתי במיוחד, שיכול לשרת אתכם במגוון רחב ביותר של עבודות ופרויקטים. לא בכל מקרה שבו יש צורך בעבודות מיני מחפרון, חייבים דווקא לרכוש את הכלי, שעלותו גבוהה מאוד. במקרים בהם הכלי נדרש לכם לפרקי זמן קצרים יחסית או לעבודות מזדמנות, מומלץ לבחור באפשרות של השכרת מיני מחפרון ובכך להימנע מהשקעה כספית גבוהה מדי שלא לצורך. אלא אם אתם חברת ביצוע גדולה עם מספר פרויקטים מורכבים במקביל, אין ספק כי השכרה היא הפתרון החכם, היעיל והחסכוני ביותר. את המיני מחפרון ניתן להשכיר עם מפעיל מוסמך.
 

באילו מקרים השכרת מיני מחפרון היא הפתרון ?

 
להלן מספר דוגמאות למקרים שבהם השכרת מיני מחפרון היא הפתרון היעיל והחסכוני ביותר:

  • עבודות חציבה נקודתיות –על הדגמים החדשים של המיני באגר, ניתן להרכיב פטיש חציבה עוצמתי וכך להכשיר את הכלי לעבודות חציבה מסוגים שונים כמו למשל הריסת קירות, חציבת סלעים, שבירת בטון ועוד.

  • חפירת בריכה – חפירה של בריכה פרטית או בריכת נוי היא עניין פשוט ומהיר עבור המיני מחפרון והדבר נכון גם בנוגע למשימות חפירה קטנות אחרות.
 
 
 
השכרת מיני מחפרון עם אפשרות למפעיל מוסמך
 
 
 
 
 
  • עבודה בתוך מבנים – מאחר ומדובר בכלי קומפקטי יחסית, הרי שניתן לעשות בו שימוש כאשר נדרשות עבודות המתאימות עבור מחפרון, בתוך מבנים סגורים. בדיוק באותו האופן הכלי מתאים גם לעבודה בחצרות פרטיות או במקומות פחות נגישים. מיני באגר לא גורם נזקים למשטחים, למדשאות או לריצוף, קחו זאת לתשומת לבכם.

  • התקנת צנרת / תשתיות – כאשר אתם נדרשים להתקין צנרת כלשהי, מערכות חשמל תת-קרקעיות ויישומי תשתית קטנים מיני מחפרון הוא הבחירה האופטימאלית.
 

השכרת מיני מחפרון מהמומחים בתחום

 
חברת בובקט ומכולות אבו-ליל בהנהלתו של גמל ענאן, מתמחה בעבודות עפר ואספקה של מכולות ייעודיות לפינוי פסולת ועוד מגוון רחב של שירותים נלווים, כולל עבודות מיני מחפרון ו/או השכרת מיני מחפרון. העסק מציע את שירותיו המקצועיים באזור השרון ובעיקר בחדרה ובנתניה, שבעה ימים בשבוע, עשרים וארבע שעות ביממה. לפרטים נוספים ולתיאום מועד לפגישת ייעוץ באפשרותכם להתקשר לטלפון מספר 072-3214594 וכן באפשרותכם להשאיר את הפרטים שלכם בטופס יצירת קשר באתר ונציגי השירות של העסק ישובו אליכם בהקדם.