עבודות בובקט – מגוון עבודות בכלי קומפקטי אחד

 
 

 
אחד מהכלים ההנדסיים הטובים ביותר לצרכי מגוון רחב של עבודות עפר הוא הבובקט. מדובר בכלי קטן ממדים שלו כוח רב לצד יכולות תמרון מרשימות. אם גם אתם מעוניינים לנצל את יתרונותיו של הכלי המדהים הזה לעבודות שונות ומגוונות, צרו קשר עם חברת בובקט ומכולות אבו-ליל ותקבלו מענה מקצועי ומותאם אישית בהתאם לצרכיכם הספציפיים.
 
 

 

מתי תזדקקו לבצע עבודות בובקט ומהם השיקולים בבחירת הכלי המתאים? להלן המידע המלא:

 

בובקט – משימות ויתרונות

 
שמות רבים יש לבובקט – מחפר, מיני מעמיס ואפילו יעה זעיר ואין זה פלא, שכן כלי עבודה זה מסוגל לבצע לא מעט עבודות בעלות אופי שונה לגמרי. מדובר בכלי הנדסי שמזכיר במקצת את הטרקטור שכולנו מכירים, אך לעומתו, הוא הרבה יותר קטן, מסוגל לבצע סיבוב מלא במקום וניתן להחליף את הזרוע שלו בהתאם לצורך בין אם בתור מזלג, כף, דלי ואף מקדחה. מפאת ממדיו הקטנים, ניתן להשתמש בבובקט במקומות אליהם לא ניתן לגשת על ידי אמצעים הנדסיים גדולים יותר כגון דחפורים, טרקטורים ושופלים.
 
 
כאמור, עבודות בובקט הינן מגוונות ביותר וכוללות בין היתר:

  • בניית והריסת מבנים.

  • הנחת תשתיות.

  • חפירת בורות ותעלות.

  • קדיחה לעומק.

  • פינוי פסולת.

  • שבירת אספלט ועוד.

  • עבודות גינון (פיזור טוף, הזזת מסלעות, פיזור אדמה, חפירות).

 
 
 
עבודות בובקט - אבו ליל
 
 
 
 

שיקולים בבחירת בובקט

 
כל סוג של עבודות בובקט מחייב כלי מעט שונה ובהתאם לצרכים. יש לקחת בחשבון כי בובקטים מגיעים עם מפרטים טכניים שונים, כוח הרמה, משקל עצמי, סוג הזרוע, אבזור תא הנהג, עם או ללא תא מטען ומשקל ההעמסה בו ועוד. העבודות עצמן מחייבות שימוש בכלי מתוחזק היטב לצד יכולות תפעול גבוהות של הנהג המבצע, שנדרש לרישיון מיוחד לשם כך. עוד כדאי לדעת כי מפאת מחיר הרכישה הגבוהה של רכבי הבובקט וצרכי האחזקה הגבוהים של כלי זה, חברות רבות מציעות שירות השכרת בובקט, לכל תקופה שתזדקקו לה.

אם אתם עומדים בפני עבודות שונות בשטח וזקוקים לכלי הנדסי מושלם לייעול התהליך, חברת בובקט ומכולות אבו-ליל היא הכתובת שלכם. עבודות בובקט איכותיות הן המומחיות שלנו, כמו גם השכרה של כל סוגי הבובקטים הקיימים. צרו עמנו קשר עוד היום במספר 072-3214594 להתאמת הכלי המתאים ביותר לצרכי הפרויקט שלכם.