סלילת כבישים

 
 

 
בשנים האחרונות ענף סלילת הכבישים בארץ מקבל תנופה. כבישים רבים מתרחבים וניתנת תשומת לב מיוחדת לאיכות הכבישים ולטכנולוגיות הסלילה. חברת בובקט ומכולות אבו ליל מציעה ניסיון וידע מקצועי רב בתחום סלילת הכבישים ומבצעת את העבודות ברמת גימור גבוהה ביותר. אנו מבטיחים עבודה מקצועית ללא פשרות ומוודאים שהנהגים יזכו לנסיעה שקטה, חלקה ובטוחה.
 
 

 

תכנון וביצוע תחת קורת גג אחת

 
 
רבים לא יודעים זאת, אך גם בתחום של סלילת כבישים, לא אחת כולל המכרז הן את מלאכת התכנון והן את הביצוע עצמו. מכרז שכולל הן את התכנון והן את הביצוע (Design&Build) מקובל בסוגים שונים של פרויקטים, כשהתכנון צריך לעבור בכל מקרה אישור של מזמין העבודה. באופן עקרוני, לקבלן יש במקרה הזה אינטרס ברור לתכנן את הכביש באופן כזה שיוביל לחיסכון בעלויות, אך רק במידה כזו שלא תגרום לפגיעה באיכות הפרויקט, פגיעה שעלולה לגרום לפסילתו עוד לפני תחילת שלב הביצוע.
 
 
 
סלילת כבישים באזור השרון
 
 
 
 

קבלני כבישים

 
קבלן כבישים מקצועי ואיכותי חייב לעמוד בסטנדרטים גבוהים ולעבוד תחת פיקוח. בעת תיקון ו/או הרחבת כביש קיים יש תחילה לקרצף תחילה את האספלט הישן באופן מקצועי, לאחר מכן לבצע מקצה תיקונים ושיפורים ורק בהמשך להתחיל בסלילת הכביש החדש. בעת סלילת הכביש, חדש או מחודש, חשוב מאד לבחור בחומרים הנכונים וליצור תערובות איכותיות שיאפשרו קבלת כביש בעל עמידות גבוהה, כביש שקט ועם יכולת ניקוז טובה של מים. כך נימנע מתאונות ומקרי החלקה. חברת בובקט ומכולות אבו ליל מציעה צוות מיומן ומנוסה הפועל עם כלים מקצועיים וטכנולוגיות מתקדמות. אנו דוגלים במתן שירות מקצועי, מתן ייעוץ ויחס אישי ללקוח. אצלנו תמצאו חברה שעובדת עם תערובת חומרים איכותית לסלילת הכביש ועם מחויבות מלאה לקבלת תוצאה מקצועית לשביעות רצון הלקוח.

בנוסף, אנו מספקים מגוון עבודות משלימות לעבודת הסלילה, כדוגמת פינוי גזם, פינוי פסולת ועוד.

לקבלת פרטים נוספים הנכם מוזמנים ליצור קשר עם אנשי המקצוע המומחים של חברת בובקט ומכולות אבו-ליל, העוסקת בפינוי פסולת מכל הסוגים, הריסת מבנים, אספקת חומרי בניין, עבודות מיני מחפרון, עבודות עפר, עבודות בובקט ועוד. החברה מספקת שירות למועצות אזוריות, עיריות, קבלנים ואנשים פרטיים, בעיקר באזור השרון.

אנשי המקצוע של החברה זמינים עבורכם בטלפון 072-3214594 וכן באפשרותכם להשאיר את הפרטים שלכם בטופס המתאים באתר ונציגי השירות של החברה ישובו אליכם תוך זמן קצר בשעות הפעילות.