עבודות בובקט – כל היתרונות

 
 

 
אין עוד כלי מכני-הנדסי שמתאים לעבודות שטח כל כך רבות מאשר הבובקט. מדובר בכלי קומפקטי אך חייתי ורב גוני, כזה שפשוט אסור לוותר עליו בשום פרויקט של עבודות עפר, בנייה או פינוי של פסולת מסוימת. השכרת בובקט לתקופות קצרות או ארוכות תבטיח זאת.

עם חברת בובקט ומכולות אבו-ליל תוכלו ליהנות משירותי השכרת בובקטים ברמה הגבוהה ביותר וכלים הנדסיים נוספים לבחירתכם.
 
 

 
 

השכרת בובקט - האם זה באמת כל כך כדאי?

 
 
 
חברות ועסקים רבים כבר הבינו מזמן כי רכישת כלים הנדסיים לא תמיד משתלמת מכיוון שהם לא מתאימים בהכרח לכל פרויקט שהוא. הרי כל פרויקט בנייה, פינוי או הריסה מאופיין בנפחי עבודה וצרכים שונים לגמרי. השכרת בובקט עוזרת ללקוח להשתמש ביתרונותיו של הכלי מבלי להשקיע ברכישתו, לדאוג לתחזוקה שלו או להשתמש בסוג בובקט שאינו מתאים. כל תהליך האפיון יבוצע על ידי החברה המשכירה ובהתאם לזאת תקבלו הצעת השכרה לכלי המתאים ביותר. בסיום הפרויקט, מוחזר הבובקט לבעליו וכך הלאה עד לפרויקט הבא ובהתאם לדרישה.
 
 
 
השכרת בובקט
 
 
 
 

יתרונות הבובקט לצרכי עבודה ופרויקטים

 
השכרת בובקט תזכה אתכם בכלי הנדסי קטן ממדים יחסית אך בעל כושר הרמה גבוה, עבירות טובה בפני שטח מגוונים, רחבים וצרים כאחד, שנוסע על גלגלים (לעומת המיני-באגר שנוסע על זחל) ומבצע את פעולותיו באמצעות הזרוע, בדומה לטרקטור. בהתאם לסוג הזרוע של הבובקט הספציפי שתשכירו תוכלו לבצע מגוון פעולות ופרויקטים כגון:

  • חפירה ע"י מקדחה – לשם הכנת תשתיות ביוב, אינסטלציה, חשמל, הכנת יסודות והשטחת אדמה לסלילת כבישים

  • שבירת והריסת מבנים – ע"י "פטיש אוויר" רב עוצמה או "מזלג".

  • פיזור ואיסוף – וזאת באמצעות כף הרמה שמסוגלת לאסוף פסולת בניין, גיזום ועפר או ביצוע הפעולה ההפוכה, כלומר, פיזור חומרים שונים (טוף, אדמה, חצץ וכו').
 

רבים מוצאים שימוש בכלי רכב יעיל זה, בין היתר קבלני בניין, חברות הריסה, חברות המבצעות סלילת כבישים, חברות גינון ועוד.

עבודות בובקט הן חלק מהמומחיות רבת השנים של חברת בובקט ומכולות אבו-ליל. השכרת בובקט דרכנו תעזור לכם לעמוד ביעדי הפרויקט מבחינה הנדסית תוך ליווי וייעוץ מקצועי ללא פשרות לאורך כל שלבי העבודה. צרו עמנו קשר לקבלת פרטים נוספים: 072-3214594.