השכרת מכולות

 
 

 
מחפשים ספק של מכולות פסולת כך שתוכלו לשמור על האתר שלכם נקי ובהתאם להוראות החוק? חברת בובקט ומכולות אבו-ליל עומדת לרשותכם ונספק בשמחה את הפתרונות המתאימים.
 
 

 
פרויקטים רבים מחייבים הצבה של מכולות לפינוי פסולת, כשבין היתר מדובר בעבודות בנייה, שיפוצים, פינוי והריסת מבנים ישנים, עבודות גזם, תחזוקה של גינות ועוד. כמובן שלא בכל פרויקט ופרויקט יש לרכוש מכולות ייעודיות וברוב מוחלט של המקרים עדיף לבחור באפשרות של השכרת מכולות לפינוי פסולת. בין אם מדובר על מכולות אשפה לצורך פינוי של פסולת אלקטרונית ממפעל ובין אם מדובר על מכולה לפינוי פסולת בניין, בכל מקרה ומקרה ישנה חשיבות עליונה לבצע את ההתאמה המושלמת בין סוג המכולה, נפחה, ושאר מאפייניה, לבין סוג העבודה, סוג הפסולת ונפח העבודה.
 

סוגי מכולות לפינוי פסולת

 
 
קצרה היריעה מלתאר את כל סוגי המכולות הקיימות כיום, אך על קצה המזלג חשוב להזכיר את המכולות הבאות:

  • מכולות סגורות בנפח של 6-10 מ"ק הן מכולות המתאימות בעיקר עבור עסקים פרטיים ומשמשות בעיקר לפינוי של פסולת ביתית ותעשייתית.

  • מכולות פתוחות בנפח 8-12 מ"ק הן מכולות המתאימות בעיקר עבור קבלנים פרטיים לצורך פינוי של פסולת בניין גושית.
 
 
 
השכרת מכולות לפינוי פסולת
 
 
 
 
  • מכולות פתוחות בנפח 16 מ"ק הן מכולות המתאימות בעיקר לצורך פינוי רב של פסולת לא אורגנית מכל הסוגים.

  • דחסן הוא מכולה סגורה המצוידת במערכת דחיסה הידראולית וחשמלית עוצמתית, לצמצום כמויות השינוע והפחתת נפחים. הדחסנים מגיעים בנפחים הנעים בין 12-24 מ"ק.
 

השכרת מכולות לפינוי פסולת מהמקצוענים בתחום

 
אם אתם זקוקים לשירותי השכרת מכולות לפינוי פסולת, אתם מוזמנים ליצור קשר עם אנשי המקצוע המומחים של חברת מכולות אבו-ליל לפסולת, המספקת שירות באזור השרון. אנשי המקצוע של חברת מכולות אבו-ליל לפסולת מקפידים על רמה גבוהה של שקיפות, יחס אישי, עבודה בהתאם לצרכי הלקוח ועמידה מחמירה בלוחות הזמנים ובתכניות העבודה.
לקבלת פרטים נוספים התקשרו לטלפון מספר 072-3214594 וכן באפשרותכם להשאיר פרטים בטופס יצירת קשר באתר ונציגי השירות של החברה ישובו אליכם תוך זמן קצר בשעות הפעילות.