השכרת בובקט

 
 

 
רבים לא יודעים זאת, אבל הבובקט הוא לא שמם הרשמי של המחפרונים או המעמיסים עמם המותג מזוהה. מדובר למעשה בשמה של חברה בינלאומית, ששמה הפך זה מכבר לשם גנרי. תהליך דומה קרה לחברה האמריקאית פריג'ידר, שבשמה נהוג לקרוא כיום לכל המקררים באשר הם. בובקט היא חברה אמריקאית המתמחה בייצור של ציוד מכני הנדסי וכלים חקלאיים.
קיימות מספר חברות בישראל המציעות שירות מיוחד של השכרת בובקט. אפשרות זאת מייתרת את הצורך ברכישה של בובקט לצורך ביצוע פרויקטים שונים המתבצעים באופן חד פעמי, כמו לדוגמה עבודות עפר, עבודות שיפוצים ועוד.


 
 

 
 

לאילו כלים נהוג לקרוא כיום בובקט?

 
 
 
מיני מעמיס בובקט BOBCAT S130 – כלי קומפקטי אך חזק מאוד, המאופיין ביכולת תמרון מעולה. הודות לתכונות אלה, הוא מסוגל לבצע עבודות קשות מאוד באזורים קטנים יחסית. הוא מצויד במנוע דיזל Interim Tier 4 המספק 49 כוחות סוס ושתי מהירויות נסיעה. מדובר בכלי מושלם עבור מגוון יישומים לרבות גינון, בנייה, דישון צמחים, חפירה, יציקה ועוד. מהירות הנסיעה המרבית של הכלי: 12 קמ"ש.

מעמיס טלסקופי BOBCAT T25-66 – מעמיס קומפקטי במיוחד, בעל גובה העמסה מקסימלי של 6.45 מטר. עיצוב הקבינה החדשני והמהפכני מאפשר למפעיל ליהנות מראות אופטימלית של 360 מעלות. הדגם מצויד במנוע פרקינס המספק 100 כוחות סוס והמהירות המקסימלית של הכלי היא 30 קמ"ש.

מיני מחפר בובקט BOBCAT E10 – ה-E10 הוא מיני מחפר (מחפרון) המתאים במיוחד לעבודה במקומות צרים וקטנים. קל מאוד להוביל את הכלי, ובנוסף לכך הוא נחשב לאידיאלי לעבודה בתוך מבנים. הסיבה לכך נעוצה בעובדה שהוא מסוגל לעבור בקלות בכל דלת. כמו כן, הודות לתושבת נשלפת, הכלי יכול לעבור גם דרך פתחים נמוכים במיוחד.

מיני מחפר בובקט BOBCAT E55W – זהו המחפר האופני הראשון של חברת בובקט. הוא מצויד בתצורת צמיג בודד ובעל משקל תפעולי של 5.55 טונה. הכלי העוצמתי הזה מציע עומק חפירה מקסימלי של 3,495 מ"מ ומהירות נסיעה מרבית של 30 קמ"ש. דגם זה מצויד במערכת הזרקה אלקטרונית שתורמת לייעול צריכת הדלק ולהפחתת הפליטה ורעשי המנוע.

מעמיס טלסקופי BOBCAT T40-140 – מעמיס טלסקופי עוצמתי במיוחד בעל כושר העמסה מקסימלי של 4.1 טונה. גובה ההרמה המרבי של הכלי הוא 13.61 מטר ומהירות הנסיעה המרבית שלו היא 30 קמ"ש. דגם זה מצויד במנוע דיזל קירור מים, המספק 100 כוחות סוס וגיר הידרוסטטי בעל שני הילוכים.

 
 
 
השכרת בובקט
 
 
 
 

השכרת בובקט עבור עבודות עפר אצל בובקט ומכולות אבו-ליל

 
לקבלת מידע נוסף על השכרת בובקט, אתם מוזמנים ליצור קשר עוד היום עם אנשי המקצוע המומחים של חברת בובקט ומכולות אבו-ליל בטלפון 072-3214594.