הריסת מבנים

 

 
 
מתכננים הריסה של מבנה ישן לשם פינוי השטח או בנייה מחדש? חברת בובקט ומכולות אבו-ליל תספק עבורכם עבודה מקצועית וברמה הגבוהה ביותר, כך שאתם תוכלו ליהנות מראש שקט ולזכות בתמורה מלאה להשקעתכם.
 
 

 
 

שיטות להריסת מבנים

 
כאשר מעוניינים בהריסת מבנה כזה או אחר, מעץ, מתכת, בטון או בלוקים, אין ספק כי לבחירת השיטה הנכונה ולביצוע המדויק והאלגנטי ביותר ישנה חשיבות רבה בהצלחת הפרויקט. שירותי הריסת מבנים באמצעות בובקט נחשבים לאופציה היעילה והבטוחה ביותר לשם ביצוע המשימה, בזכות מספר יתרונות בולטים אשר יוצגו בפניכם מיד.
 
הצורך בהזמנת שירותי הריסת מבנים עשוי לנבוע ממספר סיבות, בין היתר פינוי מבנה לא חוקי, הריסת מבנה קיים ובניית אחר במקומו או כאשר המבנה המדובר מהווה סכנה ליושביו ואמור להיהרס ביוזמת הבעלים או רשויות החוק.


 
 
 
שירותי הריסת מבנים
 
 
 
 

לצורך העניין עומדים בפני חברת שירותי ההריסה מספר אפשרויות לביצוע הפרויקט:

 
  • הריסה ללא יסודות – בשיטה זו המבנה עצמו נהרס בצורה מבוקרת תוך כדי שמירה על היסודות. השיטה אף מאפשרת לשמור על צנרת המבנה וכל תשתית אחרת, כתלות במידת המקצועיות של החברה המבצעת.

  • הריסה מכנית כללית – בשיטה זו המבנה נהרס כליל לרבות יסודותיו. על הגורם המבצע לעקור את היסודות מתחת לפני הקרקע, במיוחד כאשר הלקוח מעוניין לבנות מחדש על אותו השטח.

  • הריסת מבנים על ידי פיצוץ מבוקר – שימוש בחומרי נפץ מתבקש כאשר המבנה הינו מורכב למדי או כאשר קשה מאוד להגיע אליו באמצעי ההריסה הקונבנציונליים (דחפורים למשל). הבחירה בשיטה זו או אחרת תקבע רבות את לוח הזמנים של הפרויקט ועלויותיו, כאשר שימוש בחומרי נפץ ללא ספק מייקר את העבודה באופן משמעותי (ולכן נמנעים ממנו ככל שניתן) ומחייב התקשרות עם חברה ברמה הגבוהה ביותר.
 

היבטים נוספים בתהליכי ההריסה

 
במהלך הריסת מבנה משתמשים אנשי המקצוע במגוון רחב של כלים, מסורים, דחפורים, כדורי הריסה ופטישי אוויר. כמובן שעל החברה המבצעת להיות רשומה כחוק כבעלת היתר קבלני לבצע הריסת מבנים, וכן היא מתבקשת לפנות את פסולת הבניין שנוצרת לאתרים מורשים בלבד. התקשרות עם אנשי מקצוע מנוסים אף עשויה להבטיח ניצול חוזר של חומרי בניין מתוך ההריסות וכך להביא לחיסכון עצום בעלויות בין אם ברכישת החומרים על ידי הקבלנים ובין אם למטרות שימוש חוזר בבנייה החדשה.

צרו עמנו קשר עוד היום עם המומחים של חברת בובקט ומכולות אבו-ליל והבטיחו לעצמכם עבודות הריסת מבנים ברמה הגבוהה ביותר תוך ביצוע מדויק, עמידה בלוחות זמנים ומחירים הוגנים בהחלט. 072-3214594 ממתינים לשיחתכם!