בובקט במגזר הפרטי

 
 

 
מהו בובקט? בובקט הינו כלי עבודה הנדסי קטן אשר דומה במראהו ובייעודו לטרקטור, אך בעל שימושים ומגוונים יותר מהטרקטור. הבובקט לעיתים אף מכונה מיני מחפר, יעה זעיר או מיני מעמיס. כל השמות הללו מעידים על ייעודיו השונים של הבובקט. כלי עבודה הנדסי זה, אם כן, יכול לבצע עבודות רבות ומגוונות, כתלות בכלי המותקן על הזרוע שלו. ניתן להחליף את הזרוע במקדחה, מזלג, כף, או דלי, ובהתאם לכך לשנות את ייעודו. בזכות גודלו הקטן של הבובקט הוא משמש ככלי עבודה יעיל ביותר במגזר הפרטי.
 
 

 
 

שימוש בבובקט

 
 
 
כלי הנדסי מסוג זה מאפשר לנו לבצע עבודות בדרך יעילה ונוחה יותר. משקלו הנמוך מעניק את היכולת להיכנס למקומות, אליהם כלים כבדים אינם מסוגלים. השימוש הנוח והפשוט מאפשר למלא אחר כל הצרכים, ומשפר באופן משמעותי את צורת העבודה כפי שהיא מתנהלת.
 
 
 
 בובקט במגזר הפרטי
 
 
 
 

שימושי הבובקט בשיפוץ ביתי

 
• עבודות פנימיות – בזכות גודלו ומשקלו הקטן של הבובקט ניתן להיעזר בו לעבודות בתוך הבית, מבלי לפגוע בריצוף הבית ובתוכנו. הכלי יכול לשאת מרצפות, עפר, מלט, בלוקים, ועוד חומרי בניין. כמו כן, ניתן להשתמש בו לפעולות נוספות כמו פינוי פסולת בניין.

• עבודות חיצוניות – אחד השימושים הנוחים ביותר עבור בובקט בשיפוץ ביתי הינו לצורכי עבודות חיצוניות. עבודות אלו יכולות לכלול עבודות ריצוף חיצוניות של החצר או של החניה הביתית ועבודות עפר בגינה. הבובקט משמש לרוב לנשיאת חול, אבנים, מרצפות, סלעי נוי, וכדומה, וכמו כן גם להנחת עצמים אלו. זהו כלי נוח במיוחד לשימוש בגינה מאחר והוא יכול לתמרן בקלות בין עצים ועמודים.

• קידוח יסודות – בנוסף לעבודות הכוללות נשיאה של עצמים שונים, ניתן להחליף את זרוע הבובקט במקדחה ולהשתמש בכלי בכדי לקדוח יסודות קטנים.• פינוי פסולת בניין – עבודות שיפוץ ובניה מייצרות פסולת רבה ולכן יש צורך לפנותה. הבובקט משמש ככלי מצוין לפינוי פסולת בניין, פסולת גינון (גיזום למשל), ופסולת נוספת אשר נצברת במהלך העבודות.

 

?איך בוחרים בובקט

 
ישנם גדלים שונים של בובקט ולא כולם מתאימים למגזר הפרטי בכלל ולעבודות שיפוץ ביתי בפרט. בכדי לבחור את סוג וגודל הבובקט המתאים ביותר עבור עבודות פרטיות, חשוב להתייעץ עם אנשי מקצוע מנוסים אשר יספקו את הבובקט המתאים ביותר לעבודה. חברת בובקט ומכולות אבו-ליל הינה חברה מקצועית אשר מספקת שירותי בובקט מקצועיים ללא פשרות. החברה תשמח לייעץ לכם ולסייע לכם לבחור את הבובקט המתאים ביותר לעבודה, תוך אספקת שירות מקצועי ללא פשרות.